הקמת אתרי אינטרנט

חברת דוטקום מספקת שרותי בניית אתרי אינטרנט ותחזוקתם, מרמת אתרי תדמית פשוטים יחסית בני כמה עמודים סטטיים, דרך אתרים דינמיים בני עשרות או מאות עמודים ועד לרמה של הקמת "אתרי קהילה" גדולים ומורכבים כיחידה הומוגנית אחת.

בתהליך בניית האתר אנו מספקים ללקוח שרותים רבים:

 • ייעוץ קונספטואלי, אפליקטיבי וגרפי לקראת הקמת האתר.
 • הקמת האתר, תוך אינטרקציה מלאה עם הלקוח בתהליך בניית האתר.
 • הקמת מערכות עדכון עצמי לשליטת הלקוח על תוכן האתר .
 • אכסון האתר (במידת הצורך) על שרתי דוטקום.
 • הכנת האתר ל"ביקור" הרובוטים של מנועי החיפוש לשם הגברת סיכויי חשיפתו בערכי חיפוש רבים יותר.
 • ליווי האתר והלקוח גם בתקופה שלאחר הקמת האתר, מתן תמיכה ועזרה ואף שדרוגים ותוספות אם מתעורר הצורך בכך.

מבחינתנו אין חשיבות לגודל האתר של הלקוח, כל לקוח מקבל אצלינו את מלוא תשומת הלב והתמיכה המקצועית, לעתים קרובות גם בנושאים שחורגים מהעבודה השוטפת לה התחייבנו, ועל כך מעידים מכתבי התודה של לקוחותינו.
אחת מהבעיות העקריות של הלקוח, מנסיונינו, היא בעיית התמיכה שלאחר הקמת האתר, שכן אתר אינטרנט שאינו מתעדכן, הוא "אתר מת", אם לקוח נכנס כעבור שבוע, שבועיים, או חודש והאתר לא השתנה קצת, עד הפעם הבאה שהוא ייכנס לאתר יעבור הרבה זמן... אם בכלל.
ישנן טכניקות רבות, ולא דווקא יקרות המאפשרות לשמור על אתר מעודכן ו"חי", אך לשם כך צריך הלקוח אוזן קשבת, אותה , הוא מוצא אצלינו תמיד, בשל כך לקוחותינו עובדים עמנו שנים רבות (עיריית חיפה, עמותת תיירות חיפה, אלביט, התאחדות מלונות תל-אביב ועוד...)

אנו מציעים גם לך להמנות על חוג לקוחותינו ולקבל שרותי הקמת אתרים ותמיכה בהם, במחירים הוגנים ובשרותי תמיכה נלווים ללא תחרות.
אצלינו תקבל את כל שרותי האינטרנט להם תזדקק תחת קורת גג אחת.

תשובות לשאלות נפוצות

 • למה להקים אתר דוקא באמצעות דוטקום ... הרי יש כל כך הרבה חברות בשוק האינטרנט ?
  כן, זה נכון, הרבה חברות, וחלקן טובות ללא ספק.
  הרבה סיבות אנו יכולים לתת, לספר על היחס האישי שעליו יעיד כל לקוח שלנו, על עובדת היותנו אמינים ולא יקרים, על הפתרונות הייחודיים שאנו מספקים וכו'...
  אך הסיבה העיקרית לבחירה בנו היא עובדת היותנו בשוק האינטרנט כל כך הרבה שנים, כמעט כל החברות שהתחרו בנו בתחילת דרכנו כבר מזמן אינן, לקוחותיהן נאלצו למצוא לעצמם ספקי שירות חדשים, לעתים קרובות ללא קבלת עותק של האתר לידיהן והורדת האתר מהרשת לזמן רב.
  בנוסף על האמינות הרבה שבה אנו מאופיינים, אנו מספקים פתרונות רבים לעדכון אתרי אינטרנט, בעיקר פתרונות לעדכון אתרים בסדר גודל בינוני עד קטן הבנויים מעמודי html , asp , php סטטיים או חצי סטטיים (תלויי תבניות עמוד) מה שמאפשר שדרוג אתר קיים בעלויות נמוכות יחסית, ללא צורך בהקמת אתר חדש מבוסס בסיס נתונים.

 • איזה שירותים נלווים מקבל לקוח המאכסן אתר על שרתי  דוטקום ?
  אמנם הדבר תלוי בחבילת האכסון שאותה יבחר הלקוח, אולם כל לקוח המקבל עם חבילת האכסון גם שרותי דואר אלקטרוני, מקבל במקביל גם גישה אל חשבון הדואר שלו דרך ממשק אינטרנט WEB, בעזרת המערכת שלנו אשר תומכת ב-22 שפות (כולל עברית במלואה), כמו כן כל לקוח מקבל גם גישת WEB (מתופעלת ע"י הדפדפן) אל מערכת "מנהל קבצים" מתוחכמת אך פשוטה לשימוש, הנותנת אפשרות לנהל את קבצי האתר בקלות רבה, כאילו הוא מנהל את קבצי המחשב האישי שלו.
  כמו כן מקבלים לקוחות האכסון של דוטקום גם הנחות משמעותיות על מערכות העדכון שלנו !!!

 • כמה זמן לוקח להקים/להעביר אתר לשרתי דוטקום ?

  הקמת אתר, הכוללת הקמה של שרת Web ושרת דואר, וכן הגדרת שרתי DNS, אורכת כ- 24 שעות. יחד עם זאת, רישום שם Domain לוקח בין 24 שעות לשבוע ימים, וביצוע שינויים ברישום שם Domain יכול לארוך כשבוע ואף למעלה מזה. מסיבה זו מומלץ, אם ברצונך להעביר אתר קיים משרת אחר, לשרתי דוטקום, לבצע הליך חפיפה בו תקים את אתרך בדוטקום , תבצע שינוי ברישום ה- Domain, תעלה את קבצי אתרך אל השרת החדש באמצעות FTP או Frontpage, ותמתין עד ששינוי הרישום יתבצע.
  רק לאחר מכן מומלץ לסיים את ההתקשרות עם מפעילי השרת הקודם.
   

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: