פורום תמיכה - דוטקום
פורום תמיכת לקוחות, הוראות שימוש במערכות ניהול אתרים ועוד...

דף הבית » הוראות שימוש במערכות ניהול אתרים » הוראות שימוש במערכות SiteXplorer » הוראות שימוש בסיסיות למערכת SiteXplorer
הוראות שימוש בסיסיות למערכת SiteXplorer [message #29] ו', 24 אוקטובר 2014 13:57
Tzvook is currently offline  Tzvook
הודעות: 59
תאריך הצטרפות: אוקטובר 2014
משתמש קבוע בפורומים
Administrator
מערכת SiteXplorer מאפשרת לשלוט על עמודים (או מיקטעים בתוך עמודים) כלומר לתת אפשרות לעדכון אותם מיקטעים/עמודים.
לשם כך יש הפרדה מלאה בין המראה (ממשק גרפי) לבין התכנים.

לכניסה יש צורך ללחוץ על "כניסה למערכת" , ולמלא שם משתמש וסיסמה
פעולה זו תוליך אתכם חזרה אל למסך הראשי של האתר(או עמוד הפייסבוק), כעת בכל עמוד שבו ניתן לעדכן תוכן, תראו מתחת למיקטע הניתן לעריכה, שני סמלונים קטנים. 
כלומר - יש צורך לעבור אל העמוד אותו רוצים לעדכן על מנת לעדכן את תכניו (עדכון תוך כדי גלישה)
חשוב להבין כי רק אתם לאחר שהשארתם שם וסיסמה, יכולים לראות את הסמלונים ולעדכן את האתר, שאר גולשי האתר לא רואים כלום ולא יכולים לעדכן.
 

העלאת העמוד לעדכון תוכנולאחר ההזדהות במערכת, תובלו אוטומטית למסך הכניסה של אתרכם.
מרגע זה, בכל מקום באתר בו הוגדרה מראש "יכולת עדכון" יופיעו שני אייקונים בתחתית כל מיקטע (או עמוד)  .... ניתן לקבוע בכל עמוד כמה מיקטעים הניתנים לעדכון, אנו עושים זאת לעתים על מנת לייעל את עבודתכם ולהקטין את המקום לטעויות ( אם תטעו, רק במיקטע אחד תהייה בעייה ולא בכל העמוד).

 

לחיצה על האייקון הימני (עיפרון) "תעלה" את העמוד בו אתם נמצאים לעדכון (כאשר ברקע שומרת המערכת עותק של התוכן הקיים לשם גיבוי) .
לחיצה על האייקון השמאלי (כלים) תיתן לכם כמה אפשרויות, ביניהן שחזור עותק מגובה וכן אפשרות יציאה מהמערכת (אז ייעלמו האייקונים מדפי האתר, ולא תוכלו עוד לעדכן תכנים עד לכניסה מחודשת למערכת)

כעת לחצו על האייקון הימני (עיפרון) לשם עדכון תוכן העמוד והמתינו עד לטעינה מלאה של הדף שייפתח (תוכן הדף ייפתח בחלון חדש כשבראשו סרגל עדכון ויזואלי הנראה כמו אחד מהסרגלים של OFFICE )

תוכלו לשנות את המידע בעמוד כאוות נפשכם, כאשר סרגל העדכון נותן לכם אפשרויות כמו עיצוב הטקס (הדגשות, פונטים, צבעי רקע למיקטעים, גזירה-הדבקה, הפיכת כיוון הכתיבה, ניהול טבלאות מתקדם (אחד הדברים היותר מסובכים בקוד ה- HTML של אתרי אינטרנט) ... ועוד ...

סרגל עדכון ויזואלי

 כעת, לאחר ששיניתם את התוכן לשביעות רצונכם, ראו בתחתית העמוד ה"מוקפץ" שנפתח לכם - שני כפתורים: האחד "בטל וסגור חלון" אשר סוגר את העמוד ללא עדכון התוכן , השני "שמור שינויים" אשר לחיצה עליו תעדכן את תוכןהעמוד באתרכם.
כאשר תלחצו על כפתור "שמירה" החלון המוקפץ ייסגר, והעמוד אותו עידכנתם באתרכם יבצע פעולת "רענון" ( REFRESH ) , כלומר תוכלו לראות את תוכן העמוד כבר מעודכן.

שמירת השינויים

 בהצלחה

[עודכן ב: ו', 24 אוקטובר 2014 14:03]

דיווח על ההודעה למינהלת הפורומים

הנושא הקודם: קישור לקובץ עזרה בסיסי מהכניסה למערכת אצלכם באתר
מעבר לפורום:
  


השעה הנוכחית: ב' יול 24 23:54:16 PDT 2017

עמוד זה נוצר תוך: 0.01483 שניות