הקמת עמודי נחיתה

עמודי נחיתהההכרה כי הפרסום באינטרנט יעיל ומשתלם הביאה לביקוש מוגבר של אתרונים קטנים, בני עמוד אחד או עמוד עם כמה טאבים, המתרכזים במוצר או שירות אותו רוצים להציג ולשווק בנפרד מאתר החברה.

עמודי נחיתה הם דפים אליהם מגיעים הגולשים לאחר שלחצו על פרסומת באתר בו היו, מודעה שצדה את תשומת לבם בפייסבוק, באנר או מודעה בגוגל או פרסומת שקיבלו באימייל.
עמוד הנחיתה מיועד להשיג תוצאה מהירה - יצירת עניין מיידי במוצר ופניה לחברה (ליד) לקניה או קבלת מידע נוסף.

הקמת עמוד נחיתה טוב המשיג אחוז גבוה של המרות (פניות ביחס לחשיפות) הוא אמנות בפני עצמה, אופי, מבנה ועיצוב עמוד הנחיתה מותאמים במדוייק למסר השיווקי הנדרש.
עמוד נחיתה מלבד הרושם הגרפי שלו צריך להכיל יחסית מעט טקסטים ומעט לינקים לאתר חיצוני על מנת לרכז את המאמץ בהמרה עצמה - פניה ישירה אל החברה למידע נוסף או הרשמה לשירות.

 

מידע רלבנטי והתרשמות מהמערכת החכמה שלנו המנהלת את תכני עמודי הנחיתה תוכלו למצוא באתר עמודי הנחיתה שהקמנו במיוחד : http://landing.dotcom.co.il

 

לפניכם מספר דוגמאות לעמודי נחיתה שהקמנו עבורינו ועבור לקוחות בתקופה האחרונה:


להקמת עמוד נחיתה לעסק שלכם - צרו עמנו קשר . 


חדש בדוטקום:


בין לקוחותינו:

לוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: