מנועי חיפוש פנימיים לאתרי אינטרנט ואינטרא-נט

אחת מהמערכות החיוניות לאתרי תוכן בינוניים עד גדולים היא מערכת חיפוש, על פי רוב אין צורך במנוע חיפוש יקר עם פונקציות גרנדיוזיות, אלא במערכת פשוטה שתעזור למבקרי האתר למצוא את מבוקשם במהירות האפשרית (צורך בסיסי ואופייני למדיום האינטרנט עמוס המידע וחסר הסבלנות).

באתרים עם תוכן דינמי המבוססים על מערכות עם בסיסי נתונים, רוב הסיכויים שכבר הותקנו/מותקנים מנועי חיפוש פנימיים במערכת, אולם באתרים עם מידע סטטי, ברוב המקרים אין מנוע חיפוש, שכן שילובו במערכת קשה יותר.
 
אנחנו בדוטקום מתמחים דווקא במקרים אלו, מערכת החיפוש שלנו משתלבת באתרי תוכן סטטי, אינה תלויית שרת (בסיס הנתונים בו היא משתמשת הוא ייחודי למערכת, בינארי, ולפיכך אינו מסתמך לא על סוג השרת ולא על סוגי בסיסי הנתונים המותקנים עליו), המערכת "רצה" על שני סוגי מנועי סקריפטים - php  או Perl, בונה אינדקס מילות מפתח לאלפי עמודים תוך כמה שניות, עם אפשרויות של התעלמות מספריות מוגדרות מראש, עמודים מוגדרים מראש, אפשרות להגבלת הבדיקה רק לעמודים עם סיומות קבועות מראש, השתלבות מוחלטת במראה האתר ועוד ...
 
המערכות שאנו מציעים פשוטות יחסית, אך מאד פונקציונליות וקלות לתפעול, והחשוב ביותר, הן אינן צורכות כמעט משאבי שרת, אינן מאיטות את השימוש באתר ומחיר התקנתן באתר קיים זול יחסית למערכות מתחרות.
כל זה מושג על ידי בניית בסיס הנתונים של מילות המפתח לחיפוש, מראש במקום "לגזול מהשרת משאבים" בכל חיפוש מחדש.
 
      
 
נשמח לתת הסברים נוספים והצעות מחיר למעוניינים - sales@dotcom.co.il .
 
 

חדש בדוטקום:


בין לקוחותינו:

לוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: