הקמת אתרי אינטרנט

חברת דוטקום מספקת שרותי בניית אתרי אינטרנט ותחזוקתם, מרמת אתרי תדמית פשוטים יחסית בני כמה עמודים סטטיים, דרך אתרים דינמיים בני עשרות או מאות עמודים ועד לרמה של הקמת "אתרי קהילה" גדולים ומורכבים כיחידה הומוגנית אחת.

בתהליך בניית האתר אנו מספקים ללקוח שרותים רבים:

מבחינתנו אין חשיבות לגודל האתר של הלקוח, כל לקוח מקבל אצלינו את מלוא תשומת הלב והתמיכה המקצועית, לעתים קרובות גם בנושאים שחורגים מהעבודה השוטפת לה התחייבנו, ועל כך מעידים מכתבי התודה של לקוחותינו.
אחת מהבעיות העקריות של הלקוח, מנסיונינו, היא בעיית התמיכה שלאחר הקמת האתר, שכן אתר אינטרנט שאינו מתעדכן, הוא "אתר מת", אם לקוח נכנס כעבור שבוע, שבועיים, או חודש והאתר לא השתנה קצת, עד הפעם הבאה שהוא ייכנס לאתר יעבור הרבה זמן... אם בכלל.
ישנן טכניקות רבות, ולא דווקא יקרות המאפשרות לשמור על אתר מעודכן ו"חי", אך לשם כך צריך הלקוח אוזן קשבת, אותה , הוא מוצא אצלינו תמיד, בשל כך לקוחותינו עובדים עמנו שנים רבות (עיריית חיפה, עמותת תיירות חיפה, אלביט, התאחדות מלונות תל-אביב ועוד...)

אנו מציעים גם לך להמנות על חוג לקוחותינו ולקבל שרותי הקמת אתרים ותמיכה בהם, במחירים הוגנים ובשרותי תמיכה נלווים ללא תחרות.
אצלינו תקבל את כל שרותי האינטרנט להם תזדקק תחת קורת גג אחת.

תשובות לשאלות נפוצות


חדש בדוטקום:


בין לקוחותינו:

לוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: