מערכת סייט ( לשעבר סימפל -ג'ו)

מערכת ניהול התוכן סייט הינה מערכת ניהול אתרי אינטרנט בינוניים -גדולים, המערכת מסוגלת לנהל אתרים בני מאות עמודים דינמיים, מאמרים, גלריות, בסיסי נתונים ועוד... אך אידאלית גם עבור אתרים בני כמה עשרות עמודים, או עמודים בודדים.

מערכת סייט (לשעבר סימפל ג'ו) היא הגרסה של דוטקום למערכת הקוד הפתוח Get-Simple הכתובה ב- php עם בסיס נתונים מסוג xml. 
מדובר במערכת ידידותית במיוחד למנהלי האתר, עם דרישות התקנה מועטות וצריכת משאבים כמעט אפסית מהשרת המארח את אתר האינטרנט המנוהל על ידי המערכת.

המערכת כל כך ידידותית לשרתי האינטרנט עליהם היא מאחסנת, עד שאתר המנוהל בעזרתה, מהיר תגובה ממש כמו אתר המורכב מעמודי מידע "רגילים".

בנוסף יודעת המערכת לשמור על תכני אתרכם מגובים ובטוחיםהמערכת מאפשרת ביטול פעולה אחרונה כמעט בכל מקום בו ניתן לבצע פעולה כלשהי ובנוסף כמובן גם לגבות את האתר כולו.

המערכת הותאמה על ידי דוטקום לשפה העברית, כולל תרגומי כתובות עמודים אוטומטיים, ממשק ניהול ייחודי, תוספי מערכת מקוריים ומערכת עזרה יעילה המעודכנת אוטומטית ממיקום מרכזי אחד.

המערכת משתדרגת בדוטקום על בסיס קבוע, מוטמעת במאות אתרים ברשת, ומדי חודש מתחדשת בתבניות אתר חדשות המותאמות במלואן גם למכשירים ניידים כמו טאבלטים וטלפונים סלולריים.
בנוסף לגישה המהירה אל קבצי עזרה הנמצאים במערכת, מקבלים הלקוחות גישה לפורום ייעודי ובו פתרונות לשאלות נפוצות, סרטונים המדגימים ביצוע פעולות שונות ועוד... 

בין תכונות המערכת הבולטות: 


מידע נוסף באתר המערכת: https://site.dotcom.co.il

 

 


חדש בדוטקום:


בין לקוחותינו:

לוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: