האינטרנט שלך

עם הפיכת האינטרנט לאמצעי התקשורת הדומיננטי של ההווה, הרי זה כמעט הכרחי לעסקים כיום, להעביר לפחות חלק מתחומי עיסוקם למדיום זה על מנת שיוכלו להשאר תחרותיים בתחומם.
יתירה מזאת, האינטרנט היא השוק היחיד, בו יכולים עסקים קטנים לפעול על בסיס כמעט שווה לזה של הפירמות הגדולות ולפנות לאותו קהל יעד פוטנציאלי של צרכנים.

אולם לשם ניהול מוצלח של עסק באינטרנט, יש צורך ביותר מאשר "אתר - בית" וכתובת דואר אלקטרוני, עשרות אלפים מאלה נוספים לרשת מדי יום ביומו.

ואכן, קשה למצוא כיום משתמשי אינטרנט שאינם מבולבלים משטף המידע הוירטואלי אשר ניתך עליהם, אחת מהבעיות הרציניות באינטרנט כיום היא להימנע ממידע שאינו רלבנטי לחיפושיך, החל מאתרים גרועים ללא מידע אמיתי, אלא רק אוסף פעלולי FLASH ללא תוכן, וכלה באתרי אינטרנט בעלי תוכן רב אך ללא סדר הגיוני או יכולת להגיע לחומר הדרוש בכמה הקלקות עכבר.

כאן אנחנו בדוטקום נכנסים אל התמונה:
אנו נתכנן ונקים לכם מצגת אינטרנט מקורית אשר תתאים לשוק הייעודי שלכם ואשר תציג את המוצר או השירותים שאותם אתם מציעים, בצורה הברורה והטובה ביותר.
בין אם אתם יודעים בדיוק מה רצונכם , אינכם יודעים היכן להתחיל, או שיש לכם כבר מצגת אינטרנט אשר דורשת רענון ותכנון מחדש, אנו נעזור לכם להשיג את המטרות השיווקית שלכם.

שרותים נוספים:
אנו מציעים הרבה יותר מאשר בניית אתר אינטרנט שיתאים לצרכיך, דוטקום שרותי אינטרנט מציעה מגוון רחב של שיפורים לאתר הבית שלך:

  פרומו 250 (שיווק למנועי חיפוש וצמתי אינטרנט).
  באנרים פרסומיים.
  אתרי "מראה" להגברת חשיפת האתר.
  יישומוני "הודעות רצות", כולל מערכות "מבזקים" בעדכון עצמי.
  שדרוג פני אתר קיים, להגברת האטרקטיביות שלו.
  מתן יכולות עדכון עצמי ללקוח באתרים סטטיים (שלא מבוססי בסיס נתונים) קיימים.

לחצו כאן לפרטים נוספים על שרותי ארוח האתרים שלנו, או על המערכות המתקדמות אותן אנו מספקים ללקוחותינו.


חדש בדוטקום:


בין לקוחותינו:

לוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: