יעוץ לקידום אתר באינטרנט

מסמך לביצוע אופטימזצית מבנה

אנו בדוטקום מאמינים, שהדרך הטובה ביותר להגיע למצב בו האתר כתוב בצורה אופטימלית לצרכים היא לבצע את האופטימיזציה בשלב בניית האתר ובכך להוציאו אל דרכו החדשה כאשר הוא מוכן למטרתו.

דבר זה מתאפשר רק במצב בו מינהלת האתר והחברה המקימה ערכה את האתר באופן זה.

אתרים וותיקים מגלים כי מערכות הניהול אינן תומכות בשינויים הנדרשים או שמדובר במערכות המשותפות לעוד מספר רב של אתרים ,וישנן עוד סיבות כגון מתן הרשאות ותאימות תוכנות.

חשוב להתיחס לאתר כעסק לכל דבר ומכך להבין שהקמת אתר ללא תכנון מראש של הפרמטרים למנועי החיפוש משמעותו בזבוז כסף וזמן יקר.רבים הם האתרים שמוקמים ולאחר מכן באה המחשבה לקדם אותם.שימת דגש על הנקודות הקשורות לקידום בתחילת תהליך בניית האתר חשובות לעין ערוך וחוסכת הוצאות רבות בעתיד

אנו בדוטקום מציעים מצב שבו אנו נבדוק את האתר ואיפיונו, וע"פ מידע זה נערוך מסמך הגדרת דרישות מבנה לתמיכה בתהליך קידום האתר במנועי החיפוש.המסמך מהווה הגדרה לכל המרכיבים של האתר והדרישות השונות מהם המתיחסות לעבודת הקידום.

בעיקרו זהו מסמך טכני המיועד למקימי האתר ולבעלי רקע מתאים אשר בישומו של דו"ח זה אמורים להביא את מבנה האתר לאופטימלי לקריאה של מנועי החיפוש.

במהלך ההקמה אנו מלווים את הצוות המקים תוך מתן מענה לשאלות הקשורות ליישום המסמך.

לאחר שהאתר מוקם נערכת בדיקה ע"י דוטקום לגבי כל סעיפי המסמך ובדיקה מקיפה שכל הדרישות בוצעו נכון

בסיום יופק דו"ח משלים שלאחר ביצועו יהיה האתר מוכן במבנה לקידום

מסגרת השרות לפרויקט אינה כוללת:

הגדרת דרישות או פעולות פונקציונליות שאין להם קשר לקידום עצמו

הסברים על המושגים עצמם(טכני)

פירוט הסיבות מדוע נבחרו סעיפי המסמך או פעולותיהם

כחברה שעוסקת בבניית אתרי אינטרנט בקורלציה מלאה לסעיפי הקידום ,אנו מתיחסים להפקת הדו"ח כדומה למצב בו המחלקה של דוטקום מקימה את האתר.

את הקידום עצמו אנו מציעים כשרות בנפרד

אין אנו מצהירים או מבטיחים שביצוע הדו"ח הינו ערובה למיקום גבוה במנועי החיפוש שכן מבנה האתר הינו הבסיס בלבד אך כידוע,על בסיס טוב ניתן לבצע את כל גורמי הקידום הנוספים וכשהתמונה שלמה,נקבל אתר מתקדם.

 


חדש בדוטקום:


בין לקוחותינו:

לוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגולוגו
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: